Giardini Naxos - Hotel UNAHOTELS Naxos Beach ****Poloha: Proslulý prázdninový komplex situovaný přímo u písčitooblázkové pláže v jedné z nejkrásnějších přímořských lokalit východní části Sicílie – Giardini Naxos, v oblasti zvané Recanati cca 1,5 km od centra města a cca 7 km od nejnavštěvovanějšího historického městečka Taorminy. Vzdálenost od letiště v Catanii je cca 45 km.

Pláž: Písčitooblázková pláž se nachází přímo u hotelového komplexu za udržovanou hotelovou zahradou. Slunečník a lehátka za poplatek.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, čtyři restaurace, několik barů, čtyři venkovní bazény, dva pro děti, nejrůznější obchůdky (oblečení, suvenýry, noviny, tabák aj.). K dispozici hotelový autobus do Taorminy. Veškeré placené služby se platí kreditní kartou Naxos Card, kterou klienti obdrží při svém příjezdu do hotelu a slouží i jako vstupní karta do pokojů.
Zdarma: lehátka a slunečníky u bazénu, Wi-Fi ve společných prostorách, fitness centrum, volejbal, basketbal, stolní tenis, taneční lekce, petanque, lukostřelba.
Za poplatek: lehátka a slunečníky na pláži, plážové osušky, kulečník, videohry, vodní sporty, potápění.

Doporučujeme: Rozlehlý hotelový komplex umístěný v nádherném rozlehlém parku s krásnými subtropickými porosty nabízí úchvatný výhled na sopku Etnu. Hotel je dobrou volbou pro klienty, kteří si chtějí dopřát odpočinek a kvalitní služby.

V ceně zájezdu je zahrnuto:
• letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku
• transfery do pobytového místa a zpět
• ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
• česky/slovensky mluvící delegát
• pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):
• volitelné doplňkové služby
• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh, storna zájezdu a nevyužité dovolené (více informací zde)
storno/plnění do 50 000 Kč 590 Kč/osoba starší 15 let/pobyt storno/plnění do 50 000 Kč 350 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt
Informace pro zákazníky: Po příjezdu na místo je hoteliérem vybírána pobytová taxa ve výši 2,00 EUR na osobu na noc.
Pro výpočet ceny zájezdu (včetně ceny za dopravu) byla použita cena ropy a leteckého paliva (pohonných hmot) ke dni 27. 9. 2018. Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 27. 9. 2018.

Stravování:

Polopenze. Snídaně a večeře formou bufetu jsou podávány v hotelové restauraci. K večeřím zdarma 0,5 l vody a sklenka vína. Možnost dokoupení obědů nebo all inclusive.

Ubytování

Komfortní dvoulůžkové pokoje s balkonem nebo terasou s možností jedné přistýlky v hlavní budově s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, trezorem a minibarem (na vyžádání za příplatek). Některé pokoje mají přímý a některé boční výhled na moře. Dětská postýlka na vyžádání a za příplatek. Další typy pokojů a ubytování ve vilkách na vyžádání a za příplatek. Maximální obsazenost dva dospělí a jedno dítě.


Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.