Sicílie - Hotel Baia Taormina ****Popis : 2-3 lůžka
snídaně - polopenze a plná penze za příplatek

Poloha: Tento čtyřhvězdičkový hotel se nachází na svahu Forza d'Agro Marina asi 8 kilometrů od žívého a historického města Taormina. Hotel funguje už od roku 1999 a v roce 2016 prošel renovací. Díky své pozici hotel disponuje těmi nejkrásnějšími výhledy na záliv Taormina. Poloha hotelu nabízí klidné prostředí vhodné k relaxaci a pohodově strávené dovolené.

Vzdálenosti Pláž hotelu: cca 600 m
Město Letojanni: cca 3,5 km
Letiště Catania: cca 50 km

Pláž: Soukromá pláž hotelu je vzdálena přibližně 600 metrů. Na pláži jsou k dispozici lehátka a slunečníky pro hosty hotelu zdarma.

Shrnutí : Ubytování vhodné i pro ty nejnáročnější klienty v klidném prostředí.

Stravování: snídaně

Snídaně jsou podávány formou bufetu, stejně tak obědy a večeře.

Ubytování: hotel ****

Vybavení a služby hotelu : V hotelu se nachází non-stop reccepce, lobby bar, piano bar, restaurace s venkovním i vnitřním sezením, 2 venkovní bazény (jeden s přírodní mořskou vodou) se slunečníky a lehátky zdarma, parkoviště, konferenční centrum, posilovna, wellness centrum a SPA, zahrada. Hotel také disponuje soukromou pláží se slunečníky a lehátky zdarma.

Vybavení pokoje : Ubytování je možné v těchto typech pokojů:

Dvoulužkový pokoj Standard, který je vybaven klimatizací, telefonem, SAT/TV, koupelnou s WC, balkónem a Wi-Fi za poplatek.

Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky Superior, který je vybaven klimatizací, telefonem, SAT/TV, rádiem, koupelnou s WC, balkónem a Wi-Fi za poplatek.

Dvoulůžkový pokoj De Luxe, který je vybaven moderním nábytkem, klimatizací, telefonem, Wi-Fi připojením zdarma, SAT/TV, velkou koupelnou s vířivou vanou, rádiem.

Junior Suite až pro 3 osoby, která je vybavena moderním nábytkem, klimatizací, telefonem, Wi-Fi připojením zdarma, SAT/TV, velkou koupelnou s vířivou vanou, rádiem, rychlovarnou konvicí.


Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Cena zahrnuje

  • letenku Praha - Catania - Praha včetně všech poplatků spojených s leteckou přepravou, transfery v destinaci, 7x ubytování, služby zástupce CK

Cena nezahrnuje

  • Cena nezahrnuje-příplatky: cestovní pojištění Uniqa vč. storna : od 40 Kč/osoba/den
  • dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby