Sicílie - Sylesia ***Poloha: Nedávno postavený a moderně zařízený hotel najdete velmi blízko krásné pláže Letojanni ve středisku známém jako Taormina Mare a pouhých 5 minut od centra starého centra tohoto kouzelného městečka. V okolí hotelu najdeme řadu místních restaurací, ale i kaváren, barů, klubů a obchodů s různým sortimentem a na pobřežní promenádu a pláž jsou to 2 minuty pěšky.

Vzdálenosti Pláž Letojanni: cca 100 m
Letiště Catania: cca 50 km

Pláž: Pláž Letojanni je od hotelu vzdálena cca 100 metrů. Jedná se o písčito-oblázkovou pláž s lehátky a slunečníky (za poplatek), ale i s místy bez servisu.

Shrnutí : Pěkné ubytování v blízkosti pláže.

Stravování: snídaně

Kontinentální snídaně jsou podávány formou bufetu.

Ubytování: hotel ***

Informace o ubytování : 2-3 lůžka
snídaně

Vybavení a služby hotelu : V hotelu najdete non-stop recepci, internetový koutek, Wi-Fi připojení ve společných prostorech a TV místnost.

Výměna ložníha prádla probíhá každý třetí den. Úklid a výměna ručníků pak každý den.

Vybavení pokoje : V hotelu se nachází celkem 11 pokojů, které jsou pohodlně zařízené. Mezi vybavení patří soukromý balkónek, klimatizace (v provozu od 15.6. do 15.9.), topení, TV/SAT, bezpečnostní trezor, koupelna se sprchovým koutem a fénem a Wi-Fi připojením (za příplatek).


Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Cena zahrnuje

  • letenku Praha - Catania - Praha včetně všech poplatků spojených s leteckou přepravou, transfery v destinaci, 7x ubytování, služby zástupce CK

Cena nezahrnuje

  • Cena nezahrnuje-příplatky: cestovní pojištění Uniqa vč. storna : od 40 Kč/osoba/den
  • dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby
  • městská taxa cca 0,5 €/osoba od 12 let/noc - platba na místě