Taormina - Hotel Mazzaro Sea Palace *****Poloha: Luxusní a elegantní hotel vhodný i pro náročnější klientelu se nachází cca 55 km od letiště. Hotel má soukromou písčitooblázkovou pláž ohraničenou útesy přímo u hotelu a leží cca 250 m od lanovky, která vede přímo do historického centra perly Sicílie – Taorminy. Hotel a některé pokoje jsou bezbariérové.

Pláž: Nádherná soukromá hotelová písčitooblázková pláž ohraničená útesy přímo u hotelu, SLUNEČNÍK A LEHÁTKA ZDARMA (jeden slunečník a dvě lehátka ke každému pokoji).

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, pokojový servis, restaurace s venkovní i vnitřní částí s nádherným výhledem na záliv, bar, venkovní bazén s lehátky a slunečníky.
Zdarma: Wi-Fi (v lobby), lehátka a slunečníky u bazénu.
Za poplatek: čistírna, fitness, masáže, půjčovna aut. V sousedním hotelu Atlantis Bay je k dispozici SPA centrum (hydromasáže, masáže horkými kameny, čokoládové zábaly).

Doporučujeme: Elegantní hotel, vhodný pro nejnáročnější klienty a leží přímo u soukromé písčitooblázkové pláže. Ta je díky průzračnému moři a útesům, jenž ji obklopují, kouzelným a romantickým místem. Potěší Vás jistě i blízkost historického centra úchvatného městečka Taormina.

cena :
V ceně zájezdu je zahrnuto:
• letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku
• transfery do pobytového místa a zpět
• ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
• česky/slovensky mluvící delegát
• pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):
• volitelné doplňkové služby
• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh, storna zájezdu a nevyužité dovolené (více informací zde)
storno/plnění do 50 000 Kč 590 Kč/osoba starší 15 let/pobyt storno/plnění do 50 000 Kč 350 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt
Pro výpočet ceny zájezdu (včetně ceny za dopravu) byla použita cena ropy a leteckého paliva (pohonných hmot) ke dni 29. 9. 2017. Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 29. 9. 2017.

plazcca : na pláži

Stravování: snídaně

Snídaně se podávají formou bufetu. Možnost dokoupení večeří a la carte v hotelové restauraci.

Ubytování

Nově zrenovované pokoje s balkonem, výhledem na moře a sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén) jsou individuálně klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, DVD, Wi-Fi zdarma, telefonem a minibarem. Na vyžádání junior pokoje a suite pokoje s privátním bazénem. Možnost jedné přistýlky. Jednolůžkový pokoj pouze na vyžádání.


Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.